Контактна інформація:    +38 098 57-80-999    +38 050 03-01-999     e-mail: zrub-bud@ukr.net
Замовити дзвінок

Дерев’яні будинки

Будівництво будинків під ключ.

Прийнявши рішення про необхідність побудувати будинок, перед вами виникає багато важливих питань. Навіть якщо ви ніколи не стикалися з будівництвом, в загальному усвідомлення того, що це дуже важкий і витратний процес, у вас є. Але не все так страшно. Завжди знайдуться фахівці, які допоможуть швидко, якісно і відносно недорого втілити в життя вашу мрію - мати свій будинок. Компанія "Деревобуд" це саме та команда, яка пропонує весь спектр послуг в сфері будівництва, тобто ми працюємо "під ключ". Цей термін так і не отримав свого конкретного визначення, але дуже часто вживається будівельниками. Ми в свою чергу вважаємо, що він повинен включати в себе, при зведенні дерев'яного каркаса, наступні етапи:
 
      1. будівництво дерев'яної коробки;
      2. установка даху;
      3. установка вікон і дверей;
      4. обробка будинку.
 
Звичайно, кількість етапів може змінюватися в залежності від вашого замовлення. Однак, ви однозначно отримаєте дерев'яний якісний каркас, готовий до використання.

Будівництво приватних будинків - основний напрямок компанії "Деревобуд".

Тільки довірившись повністю однієї компанії ви можете отримати якісний кінцевий результат, і головне швидко. Напевно, ви стикалися в житті, що коли певні завдання виконуються різними компаніями, в кінцевому підсумку, вони можуть мати певні нестиковки. Так, як будинок це цілісна система, і повинна функціонувати без збоїв, найкраще буде, щоб над зведенням будинку працювала одна професійна команда. Звичайно, це велика відповідальність, але ми вже не один рік реалізовуємо в життя найбільш неординарні капризи клієнтів. Ми знаємо всі тонкощі "дерев'яного матеріалу", як з ним працювати, і що потрібно, щоб він вірою і правдою служив своєму власникові. Плюс, ми любимо свою справу, тому будівництво будинків це наш основний напрямок роботи. Будемо раді стати надійним партнером при будівництві вашої мрії.