Контактна інформація:    +38 098 57-80-999    +38 050 03-01-999     e-mail: zrub-bud@ukr.net
Замовити дзвінок

Каплиці та церкви

Розробка і вже готові проекти храмів і церквів з дерева.

Церква - це не тільки символ християнської віри. Це місце де здійснюється важливий обряд - спільна молитва. У Біблії сказано, що Христос є Главою церкви, а вона Його тілом. Приходячи до церкви, ми стаємо ближче до Нього. У селі або в місті, церква всюди відіграє важливе духовне значення, так і при її будівництві важлива кожна деталь. Не варто довіряти розробку проекту дерев'яної церкви, храму фірмам, які не мають досвіду. Адже, дуже багато нюансів повинні бути враховані. І тільки наявність досвіду допомагає їх правильно реалізувати. За роки роботи в цій сфері, наш досвід став певними пунктами, які ми завжди обговорюємо з замовником перед початком розробки проекту. А також ми завжди радимо звернути увагу на такі деталі в проекті:
 
          1.Розмір храму.
          2.Вівтар.
          3.Місце для хору.
          4.Кількість вікон.

Дерев'яні церкви ще зовсім недавно були не так популярні, як з цегли. Однак, завдяки своїм очевидним перевагам, все більше сіл, міст хочу мати у себе саме дерев'яний храм.

Якісне будівництво дерев'яних храмів, церкви і каплиці.

Виникає питання якісного будівництва храму. Адже ця споруда має служити не просто десятиліттями, а й століттями. А щоб так і було, потрібно використовувати якісну деревину. Наша сировина проходить детальне оброблення від паразитів, і покривається спеціальними протипожежними і теплоізоляційними сумішами. Завдяки незначній вазі бруса, можна використовувати "легкий" фундамент, а це значна економія коштів. Додатковими приємними бонусами будуть значно менші витрати на опалення, адже дерево саме по собі добре зберігає тепло, а всередині досить буде розмістити тільки ікони і вівтар. Якщо громада коливається, яку церкву будувати, зателефонуйте нам. Організуємо зустріч, обговоримо деталі, і думаю ви все-таки зупините свій вибір на дерев'яній церкві. До того ж як доповнюючий елемент до храму буде добре виглядати дерев'яна каплиця. У нас також є багато реалізованих проектів такого виду об'єктів.